Головна » 2016 » Декабрь » 16 » Використання інформаційно-комунікаційних технологій на уроках основ здоров’я
00:23
Використання інформаційно-комунікаційних технологій на уроках основ здоров’я

Одне з найважливіших завдань сучасної школи – навчити дітей берегти і зміцнювати своє здоров’я, виховувати у них навички безпечної поведінки. Це завдання, в основному, реалізується шляхом вивчення окремого предмета «Основи здоров’я», який поєднує елементи знань щодо збереження і захисту життя та зміцнення здоров’я.

 

      07 грудня 2016 року на базі ЗОШ І-ІІІ ст. №14 відбувся міський семінар вчителів основ здоров’я на тему «Використання інформаційно-комунікаційних технологій на уроках основ здоров’я». Ознайомитись з формами та методами навчання  вчителі мали змогу під час відкритого уроку у 7 класі «Функції шкіри. Чинники, що впливають на здоров’я шкіри. Типи шкіри» та  виступу агітбригади «Молодь обирає здоров’я», підготовлених і проведених вчителем   Біланом  М.В. та педагогом- організатором Сурмачевською Н.В.

 

      Підводячи підсумки,  учасники обмінялися думками та досвідом використання інформаційних технологій на уроках основ  здоров’я, інтерактивних методів навчання як засобу формування в учнівської молоді здорового способу життя й безпечної поведінки. Учасники семінару відзначили важливість таких заходів для збагачення професійного досвіду кожного вчителя та набуття теоретичних знань, які можна потім використати в подальшій роботі з дітьми.

                                             Бублик Т.В., директор школи

  

Переглядів: 430 | Додав: OlgaSaveleva | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
avatar