Головна » 2018 » Март » 18 » Тиждень англійської мови
21:06
Тиждень англійської мови

   Тиждень англійської мови у Ніжинській загальноосвітній школі І-ІІ ступенів № 14 проходив з 26 лютого по 02 березня за планом, який було обговорено та погоджено на засіданні шкільного методичного об’єднання  вчителів предметів філологічного циклу.

   Вивчення іноземної мови – процес складний, але багатогранний і цікавий. Оволодіння іноземною, а саме англійською мовою є потребою часу. Для підвищення  інтересу  до  вивчення англійської  мови  однієї урочної  роботи  не  досить,  тому  тут   значну  роль  відіграють  різні позакласні  та  позаурочні  форми  роботи.  Однією  з  таких  форм  позакласної  роботи  є проведення  предметного  тижня.

   Тиждень англійської мови розпочався з оголошення конкурсів для учнів всіх вікових категорій. В конкурсах учні мали змогу продемонструвати не тільки знання англійської мови, але й такі якості як креативність та критичне мислення.

   Для учнів 1 класу було організовано конкурс на кращий малюнок «MyFavouriteEnglishLetter» (Моя улюблена англійська літера) . Перемогли в ньому : Чмут Єгор (1 місце), Клунько Ярослав (2 місце), Шумейко Віолетта (3 місце)

   Учні 2,4 класів  та 5-6 класів  змогли  проявили себе у конкурсі «DrawaPoem» (Намалюй вірш). Кожній з цих вікових категорій було надано вірш англійською мовою. Завдання учасників було відобразити його зміст у малюнку.

   Переможцями  серед учнів 2,4 класів стали: Харицька Єлизавета (2 клас) – 1 місце, Скрипка Марія( 2 клас) – 2 місце та Колодій Альона (2 клас) - 3 місце.

  У категорії 5-6 класі перемогли: Євтух Дмитрій(6 клас) – 1 місце, Корнєєва Вікторія( 5 клас)- 2 місце та Коворотня Владислава (6 клас)  – 3 місце.

   Учні 8-9 класі мали змогу проявити свою креативність у створенні постерів з теми: «LearnEnglishwithMotivation» (Вивчай англійську з мотивацією) . Переможцями у цьому конкурсі стали: Фалаштинський Ілля (8 клас) – 1 місце, Дятел Володимир (8 клас) – 2 місце, Яценко Ауріка(8 клас)- (3 місце).

   Всі переможці отримали призи та  сертифікати (Certificate of Achievement)

    Для учнів 1-2 класів вчитель англійської мови Євтух Н. І. організувала перегляд навчального відео «EnglishAdventure»(PearsonLongman), під час якого малеча змогла не тільки розважитись, але й повторити лексичний та граматичний матеріал, представлений за допомогою улюблених героїв  загальновідомих мультфільмів Уолта Діснея(WaltDisney).

   Учням 4-5 класів довелося перевірити знання англійської мови за допомогою інтерактивної гри «WhoWantstoBeaWinner?». Гра була проведена в комп’ютерному класі, де кожен учень мав спробу оцінити себе за допомогою мультимедійної презентації, створеної Євтух Н.І.. Переможцями стали Дроздова Вікторія(4 клас) та Холод Данило(4 клас).

   У рамках тижня англійської мови для учнів 8-9 класів було проведено засідання Євроклубу. Вчитель англійської мови Євтух Н. І. провела його в комп’ютерному класі  у формі інтерактивної квест -гри «AroundEurope»(Галопом по Європі)

   Учні в командах змагались у знанні європейських звичаїв та традицій . Кожній команді потрібно було пройти  декілька станцій ( Географічна, кулінарна, літературна, спортивна, історична) за маршрутним листом. Перемогла команда учнів 8 класу.

 

 

Переглядів: 270 | Додав: OlgaSaveleva | Рейтинг: 4.3/6
Всього коментарів: 0
avatar