Головна » 2018 » Февраль » 5 » Сторінками шкільного альбому…
13:00
Сторінками шкільного альбому…

           Школа… Скільки радісного, веселого, повчального і, можливо, трохи сумного втілено в це коротке, але дороге, для кожного з нас, слово. Школа - це успіхи та невдачі, злети і падіння, перші уроки життя і перше кохання, перше розчарування і перший вірний шкільний товариш…

   

            Зустріч з одноклассниками та вчителями повертає  у ті незабутні роки юності, спогади, які так береже кожен у своїй  пам’яті. І скільки б років не пройшло, мить зустрічі завжди щемлива і хвилююча. А тим паче ще й такий поважний ювілей – 45 років рідній школі. За цей час з її стін  у світ вийшли  сотні випускників, якими нині може пишатися уся  шкільна родина. Говорять: учитель продовжується у своїх учнях. Тому хочеться побачити, яким є це продовження, чого досягли ми і чого досягли наші випускники. Сьогодні ці люди мають різні професії, сім’ї, дітей, але завжди їх об'єднуватиме навчальний заклад, у якому пройшли кращі роки дитинства та юності. Тому завітали вони до нас не з пустими руками, а з подарунками, які стануть в нагоді сьогоднішнім учням.

              Шквал позитивних емоцій, сльози радості, теплі товариські обійми, розповіді про своє минуле і сьогодення – все це лилося через край.

   

  

  

Переглядів: 329 | Додав: OlgaSaveleva | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
avatar