Головна » 2015 » Декабрь » 16 » Робота з батьками
23:10
Робота з батьками

    Дорослого можна порівняти з садівником, його функція – забезпечити водою, спрямувати на рослину світло, підживити грунт. Це правильно розуміють батьки нашої школи. Вони уміють любити не лише свою, а і шкільну сім’ю, вони вболівають за майбутнє нашої  чотирнадцятої.

    Головним завданням для педагогів, адміністрації школи є  налагодження тісного зв’язку з батьками, пропаганда педагогічних знань, організація заходів, спрямованих на оволодіння батьками системою умінь, необхідних для організації діяльності дитини вдома. 

     Протягом вересня-жовтня я  2015 року проведено класні батьківські збори, на яких  обрано голів батьківських комітетів, розглянуто питання,   актуальні як для окремого класу, так і для всієї школи: про профілактику жорстокості, насильства та негативного впливу соціального середовища, про запобігання дитячому травматизму, про дотримання єдиних вимог стосовно поведінки учнів у школі, харчування, про негативний вплив роботи на комп’ютері на стан фізичного та психічного здоров'я дитини. Працює батьківський лекторій «Родина».

     19 листопада  в приміщенні актової зали школи відбулися загальношкільні батьківські збори, на яких було обговорено важливі питання навчально-виховного процесу в школі та роль батьківської громадськості в справі навчання та виховання дітей.

    Цікавим та змістовним був виступ директора школи  Т.В.Бублик, яка проаналізувала основні питання, які вирішуються шкільним колективом.

Відзначено, що  однією з проблем школи є брак фінансування різних видів нашої діяльності. Допомагають батьки школярів. Діти навчаються у чистих, відремонтованих класах. У планах – багато корисних справ.

     Та все ж основне – навчально-виховна діяльність, розвиток здібностей кожного учня, формування духовно багатої творчої особистості. Це слід робити щоденно, не зважаючи на кризу освіти й освітніх стратегій. У виступі наголошено на необхідності тісної співпраці батьківського та педагогічного колективів за формулою «Школа, родина, дитина – успіх».

     Директор школи закликала до тісної співпраці, побажала творчості, успіхів та гарних результатів у спільній роботі учнів, учителів та батьків у 2015-2016 навчальному році.

Переглядів: 212 | Додав: OlgaSaveleva | Теги: батьківські збори | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar