Головна » 2018 » Декабрь » 17 » Практичний семінар для вчителів англійської мови
13:41
Практичний семінар для вчителів англійської мови

Навчання англійської мови як засобу міжкультурного спілкування вимагає цілеспрямованої уваги. Роль англійської мови у світі в XXІ столітті значно зросла. Англійська мова стала мовою техніки, науки, культури, бізнесу. Питання методики навчання іноземної мови розглядалося у ході міського семінару «Формування лінгвістичної компетенції. Особливості навчання фонетики на уроках англійської мови», який було проведено 14 грудня на базі ЗОШ І-ІІ ст.№14.                                        

Знайомство зі школою розпочалося  переглядом відео-презентації, знятої учнями 9 класу, де вони англійською мовою розповіли присутнім про життя своєї школи.   Досвідом роботи та своїми напрацюваннями ділилися вчителі англійської мови Євтух Н.І. та Сурмачевська Н.В.

У ході семінару було проведено позакласний захід «Who Wants to Be the Winner?», учасниками якого стали учні молодшої та середньої школи. Школярі  продемонстрували не тільки гарні знання про країну, мова якої вивчається, але й показали вміння гарно співати популярні англійські пісні і українські пісні англійською мовою. 

Другою  частиною семінару було проведення майстер класу вчителем  Євтух Н. І. «Особливості навчання фонетики на уроках англійської мови», під час якого вона ознайомила присутніх з власними напрацюваннями з даної теми, підготувала творчі завдання для роботи в групах. Учителі шкіл міста мали можливість не тільки обмінятись досвідом, а й продемонструвати свій креативний підхід до вирішення навчальних задач. Під час рефлексії кожен з учасників майстер класу висловив думку про те, що буде застосовувати запропоновані методичні прийоми та відео фрагменти у своїй роботі.

 

Переглядів: 163 | Додав: OlgaSaveleva | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
avatar