Головна » 2019 » Май » 10 » Показовий День цивільного захисту
11:42
Показовий День цивільного захисту

      Щоб навчити дітей діяти зібрано та рішуче, не розгубитися у випадку виникнення надзвичайних ситуацій, 10 квітня 2019 року було проведено показовий День цивільного захисту за темою «Відпрацювання практичних дій постійного складу та  учнів  школи під час виникнення пожежі», на якому були присутні перший заступник міського голови Олійник Г.М., заступник начальника Управління освіти Пономаренко Н.О., начальник відділу з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення Чернишов Г.Г., головний спеціаліст відділу Марченко Н.П., методист ММК Шуляк В.М., директори закладів загальної середньої освіти та представники шкіл, які відповідають за цивільний захист.

     Розпочався День цивільного захисту з проведення загальношкільної лінійки, де було оголошено план проведення Дня ЦЗ. Гості переглянули виступ агітбригади юних пожежників (Сурмачевська Н.В.), відвідали показовий урок для учнів 3 класу «Нехай вогонь в серцях палає, а пожеж ніколи не буває!» (класовод Бояринова В.О.), стали гостями ток-шоу «Стосується всіх» (класний керівник Гах Д.С.).

     На подвір’ї школи, за планом проведення Дня ЦЗ, відбулося практичнее відпрацювання постійним складом школи дії за сигналом «Увага  всім!». Ланка зв'язку та оповіщення повідомила - у навчальному закладі виникла пожежа, тож почалася термінова евакуація. На щастя, тривога виявилася лише тренувальною.

     У ході звітування вчителів про кількість евакуйованих було з’ясовано, що 3 учнів перебувають у школі. Ланка рятувальників евакуювала одного учня, який перебував на І поверсі. Двох інших, які знаходилися на ІІ поверсі, евакуювали рятувальники ДСНС за допомогою переносної пожежної драбини. Першу медичну допомогу надавали медична сестра та медичні працівники амбулаторії загальної практики сімейної медицини №8.

     На території школи пожежно-рятувальний автомобіль ліквідував умовну пожежу та продемонстрував спеціальне обладнання.  Всі дії – максимально наближені до реальності

     День цивільного захисту проведено цікаво та повчально.  Всі переконалися в тому, що отримані знання можуть знадобитися у повсякденному житті.

 

 

Переглядів: 180 | Додав: OlgaSaveleva | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
avatar