Головна » 2016 » Май » 6 » Подвигу жити у віках
15:34
Подвигу жити у віках

   Пам’ять... Вона нетлінна і вічна. Вона дивиться на нас із старих фронтових фотографій, з тих речей, які зберігають колишні фронтовики, і не дає померкнути жодній героїчній сторінці історії перемоги над фашизмом. І ми, учні та вчителі ЗОШ  І – ІІІ ст.№14, у цей день Великої Перемоги ідемо до братських могил Конотопського парку, щоб вшанувати пам'ять  тих, хто подарував нам мирне небо над головою. 

   5 травня був проведений мітинг з нагоди 71-ї річниці Перемоги у Другій Світовій війні, присвячений  пам'яті людей, що пішли назавжди і пам'яті тих, хто живий сьогодні, хто вистояв і переміг!

   Зі словами привітань виступили  Бабенко Олександр Павлович, член Президії  Ради ветеранів, Кучеровська Наталія Миколаївна, представник виконавчого комітету Ніжинської міської ради та учні школи, а пісня «Червоні маки» у виконанні Ікальчик Яни, зворушила серця присутніх. Світлу пам'ять полеглих у роки війни було вшановано хвилиною мовчання. До обеліска представниками громадськості та мешканцями міста на знак глибокої шани та вічної пам’яті, були покладені вінки та квіти.

   Прийдешні покоління знають, якою великою ціною завойовано Перемогу. Ми низько схиляємо голови перед священною пам’яттю загиблих, перед величчю подвигу живих учасників тих днів.

 

Переглядів: 280 | Додав: OlgaSaveleva | Теги: пам'ять, 9 травня | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar