Головна » 2016 » Июнь » 14 » На крилах мрій до здійснення бажань!
20:19
На крилах мрій до здійснення бажань!

      09 червня, випускники 9 класу відзначили свій урочистий випускний бал, цього дня вони назавжди покидають стіни своєї школи і кожен почне будувати власне життя.

     У цьому році дві учениці, Подусенко Ольга та Стрілець Ангеліна, отримали свідоцтва про базову середню освіту з відзнакою.

      Урочиста частина  розпочалася з ходи випускників і виконання  Гімну Укріїни.        Директор школи Бублик Т.В. привітала всіх присутніх зі святом. Теплі і зворушливі слова Тетяни Володимирівни  випускники сприйняли як дороговказ в життя. 

      Радість і сльози на очах, піднесення і сум - ці порухи душі не пояснити словами, бо за ними стоїть вже випускник, який лишає тут, у школі, своє дитинство.

      Сумно було  прощатися з уже рідними вчителями, однокласниками. Тепер для них розпочинається нове життя - доросле та самостійне. Сльози радості  на  очах випускників, батьків, учителів. Діти, що впродовж  9 років ділили один з одним свої радощі та прикрощі стали вже зовсім дорослими. Скоро інші навчальні заклади відкриють перед ними свої двері, але рідна школа назавжди залишиться в їхніх серцях, як осередок дружби, любові, надії, родинного затишку. 

      На святі після вручення документів, іменинників вітали батьки, вчителі, молодші школярі. Стіни залу були прикрашені фотографіями зі шкільного життя. Випускники у своїх виступах висловили подяку своїм вчителям, класному керівнику та батькам. А художні номери  не залишили байдужими нікого, їм аплодували стоячи з вигуками "Молодці". Це був їх тріумф у своїй рідній школі.

Переглядів: 448 | Додав: OlgaSaveleva | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
avatar