Головна » 2018 » Январь » 5 » Мистецький тиждень
09:37
Мистецький тиждень

Бажаючи розвинути духовність дитини, потрібно допомогти їй зорієнтуватися у світі мистецтва, вибрати справді високохудожні твори, що сприятимуть розвитку і збагаченню культури почуттів учнів, розвитку їх музичного та естетичного смаку.

      «Усі види мистецтва служать найвеличнішому мистецтву – мистецтву жити на землі», — сказав Бертольд Брехт. Такий девіз ми обрали для тижня образотворчого та музичного мистецтва в Ніжинській загальноосвітній школі І-ІІ ступенів №14, який проходив з 18 по 22 грудня.

       Основна мета тижня мистецтва полягає у створенні зв’язку між внутрішнім світом учня та його оточенням: відкрити натхнення, познайомити з цікавими засобами мистецтва, поглибити знання про людей, які внесли неоціненний вклад у розвиток світового мистецтва, пробудити уяву та фантазію учнів, виховувати естетичний смак та патріотичні почуття.

        Першого дня учні ознайомилися з планом роботи на тиждень і відвідали мистецьку галерею. Із завзяттям розгадували ребуси, загадки, кросворди.

      Маленькі учні школи показали своє вміння у малюнку, створивши виставку «Я люблю Україну».

     Учні 4 класу побували у гостинах у Музики-Чародійки. Слухали музичні твори, цікаві відомості про композиторів,  прийняли участь у конкурсно –розважальній  програмі «Вгадай мелодію».

    На протязі тижня працювала Майстерня Діда Мороза. Учні  4-6 класів із різних матеріалів виготовляли ялинкові іграшки, прикраси, створювали казкові новорічні композиції у своїх класних кімнатах.

    Підсумком тижня стала вікторина «Мова художника». Команди готували емблеми, оживляли картини, розгадували кросворди, відгадували авторів картин , створювали свої шедеври.

   Тиждень мистецтва залишив неповторні враження і яскраві барви в душах дітей.

   

  

  

  

Переглядів: 243 | Додав: OlgaSaveleva | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
avatar