Головна » 2016 » Июнь » 23 » Мандруємо рідним краєм
21:48
Мандруємо рідним краєм

     Літо тільки розпочалось, а учні нашої школи разом із батьками та педагогами зуміли організувати свій вільний час,  знайомлячись із наймальовничішими та найчарівнішими куточками рідного краю. Парк «Софіївка» - один із найцікавіших та найкрасивіших місць нашої держави, який являється шедевром садово-паркового мистецтва, де можна отримати масу чудових вражень.

      Саме туди і вирушили учні 8 класу. Юні мандрівники мали змогу оглянути чудові скульптури та кам’яні  композиції. В штучно створених озерах плавають лебеді та дикі качки. В павільйоні Флори завжди звучить жива музика. Надовго запам’ятається фонтан «Змія», водоспади, гроти Сумніву і Страху, унікальні породи дерев, кущів, катання на човні по підземній річці  Ахерон  та безліч інших чудових об’єктів.

      Ще багато міст та містечок є на мапі нашої України, де хотілось би побувати і якомога більше дізнатися про історію нашої Батьківщини. Тому учні 4 класу з батьками та вчителями здійснили екскурсію  до міста Києва, де відвідали парк імені Т.Шевченка, вшанувавши його пам'ять покладанням квітів до монумента Великому Кобзарю, отримали величезне задоволення від демонстрації зоряного неба, сонячних і місячних затемнень, комет, метеорних дощів  у столичному планетарії, відвідали Природничий, Палеонтологічний музеї, музей Великої Вітчизняної війни та Океонаріум.

Переглядів: 367 | Додав: OlgaSaveleva | Теги: екскурсія, відпочинок | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar