Головна » 2019 » Май » 29 » Церемонія нагородження «Обдарованість року»
10:33
Церемонія нагородження «Обдарованість року»

     Ось і промайнув ще один навчальний рік. У святковій залі ЗОШ І-ІІ ступенів №14 зібрались учні, вчителі, батьки та гості: заступник міського голови Алексєєнко Ігор Володимирович, заступник начальника Управління освіти Пономаренко Надія Олексіївна та помічник депутата Чернігівської обласної ради Копиці Наталії Миколаївни Павлова Лариса Григорівна.

      Сьогоднішнє свято – це підсумок плідної праці вчителів та учнів, тому пройшло воно у форматі церемонії «Обдарованість року».

       У номінації «Інтелектуальна надія школи» було відзначено учнів, які досягли найвищих результатів у навчанні. Ті, хто протягом року радував нас своєю творчістю були нагороджені у номінації «Талант року». Вітали «Спортивну гордість» - учнів, які прославили заклад на загальноміських спортивних змаганнях. Заслужену нагороду отримав рій «Сердюки» у номінації «Патріот».

       Славна наша школа і висококваліфікованими педагогами, найкращі з яких були відзначені у номінації «Ініціативний педагог». Важко уявити роботу вчителя без підтримки батьків, тому у номінації «Найкращі помічники» свої нагороди отримали ті, хто разом із педагогами  прикладає усі свої сили для виховання дітей.

 

Переглядів: 60 | Додав: OlgaSaveleva | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar