Головна » 2018 » Февраль » 5 » Бій під Крутами – трагічна сторінка історії нашої держави
10:41
Бій під Крутами – трагічна сторінка історії нашої держави

Національно-патріотичне виховання учнів – важлива складова формування свідомої розвиненої особистості, яка здатна переосмислити уроки минулого, сприяти формуванню сучасного позитивного іміджу країни, знати та вивчати історію свого краю.

У рамках Тижня громадянського виховання  до школи було запрошено  кандидата  історичних наук, доцента  кафедри історії України, заступника декана історико-юридичного факультету з навчально-методичної роботи Кириленка Сергія Олексійовича. У ході бесіди науковець  детально зупинився  на  подіях 29 січня 1918 року, які увійшли в історію як  бій під Крутами.  Учні активно обговорювали події, пов’язані з боротьбою українського народу за свою незалежність протягом останнього тисячоліття, знайомилися з історичними документами.

Проведення подібних заходів сприяє вихованню національно-патріотичної свідомості учнів, формуванню рис громадянина української держави, глибокої поваги та любові до Батьківщини, дає можливість поглибити знання про історичні події та відчути їх значення у сьогоденні.

Переглядів: 202 | Додав: OlgaSaveleva | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar